6.kolo 3. HRL zapad MRK Umag 2 - RK Poreč 2

Druga ekipa RK Poreča odigrala je u subotu 09.11.2019. u umaškoj dvorani Stella Maris utakmicu 6. kola 3.HRL zapad protiv ekipe MRK Umag 2.

Gotovo cijelo prvo poluvrijeme igralo se gol za gol,a tek se pred kraj prvog poluvremena druga ekipa RK Poreča odvaja na +2 i na odmor se odlzai pri rezultatu 12:14 u korist mlade porečke ekipe.

U drugom poluvremenu su se rukometaši Miroslava Mataije malo više skoncentrirali i priveli utakmicu sigurno kraju za uvjerljivih +5 na kraju susreta.

Kod domaćina najprecizniji je bio Erik Vukotić sa 9 pogodaka, a slijedi ga Aaron Majovica sa 7 postignutih golova.

Kod RK Poreča valja istaknuti dvojac Toni Vinković sa 9 pogodaka i Antonio Radojković sa 13 obrana.

MRK Umag 2 - RK Poreč 2   24:29(12:14)

MRK Umag 2: Matijević, Pratljačić 1, Majkovica 7, Štefanek, Vukotić 9, Buršić 1, Makovac, Kamba 1, Milić, Gavran 5, Paver

RK Poreč 2: Nikić 1, Kranjec, Fatorić 3, Kovač Vučičević, Lugar 4, Radojković (12+1), Čipraka 3, Opatić, Popović, Vinković 9, Radunović 1+2, Tomašević 4, Šimičić 1, Plovanić 1

Čestitke dečkima i treneru Miroslavu Mataiji !

Utakmicu 7. kola 3. HRL zapad druga ekipa RK Poreča igrati će u nedjelju 17.11.2019. pred domaćom publikom u dvorani Veli Jože, a susret je na rasporedu u 14:30