2.krug 1.HMKRL zapad

Nakon dječaka B , na parket Velog Jože istrčali su mlađi kadeti trenera Matije Rađakovića, koji su u sklopu 2. kruga 1. HMKRL zapad odigrali utakmice protiv ekipa RK Rudan Labin i RK Arena Pula.

U prvom susretu protivnik mlađim kadetima bili su vršnjaci iz Labina.

Rađakovićevi rukometaši bolje su otvorili susret i stvorili prednost od 3 gola, ali do kraja prvog poluvremena mlađi kadeti RK Rudan Labina dostižu tu prednost in a odmor se odlazi pri rezultatu 8:8.

Drugo poluvrijeme bolje su se snašli gostujući rukometaši i serijom 3:0 stvaraju prednost, te uspijevaju izdržati napade mladih Porečana do kraja susreta i na kraju zasluženo slave rezultatom 14:15.

RK Poreč - RK Rudan Labin 14:15(8:8)

RK Poreč: Malinarich 2, Cvek, Vukoja (2), Knapić 2, Stjepić, Brkić 5, Krivičić 2, Popović, Korpar, Peloža, Boka 3, Toromanović, Muranović, Jelić, Aleksić (6+1)

RK Rudan Labin: Murselović 1(7+1), Kokot 1, Matošević, Mandić 2, Lukšić 4, Glončak 1, Slomić, Kos, Vozila 1, Franković 4+1, Glavačević, Bijelić, Durmić

Drugu utakmicu mlađi kadeti RK Poreča igrali su protiv ekipe RK Arena Pula.

Gosti iz Pule bolje su se snašli na početku utakmice, pa se na odmor odlazi pri rezultatu 12:9 u korist Puljana. Drugo poluvrijeme Rađakovićevi rukometaši uspjeli su se posložiti i okreću susret u svoju korist za konačnih 22:18.

RK Poreč - RK Arena Pula 22:18(9:12)

RK Poreč: Malinarich 4, Cvek 4, Vukoja (3), Knapić 2, Stjepić, Brkić 3+1, Krivičić, Popović, Korpar 2, Peloža 3, Boka 2, Toromanović, Muranović, Jelić 1, Aleksić (7+1)

RK Arena Pula: Polomčić, Omerhodžić 6+2, Tomišić, Brečević 2+1, Draguzet 3, Stipančić, Terlević 1+1, Klobučić 1, Krajcar, Grbac, Ivančić 1, Pavlović

Čestitke dečkima na prikazanoj igri i treneru Matiji Rađakoviću!