Turnir za dječake, " Dan Rudara " u Labinu

U subotu su dječaci A trenera Vedrana Mataije nastupili na tradicionalnom turnir " Dan Rudara " u Labinu.

Na turniru su uz dječake RK Poreča učestvovali i njihovi vršnjaci iz klubova: RK Veruda, RK Trsat, RK Arena Pula i domaćin RK Rudan Labin.
Turnir se igrao po sistemu svako sa svakim, a iako oslabljeni zbog dva ozljeđena igrača, porečki dječaci su s lakoćom svladali sve protivnike do zadnje utakmice protivB koja je ispala finalna.

RK Poreč - RK Rudan Labin 11:6
RK Poreč - RK Veruda 14:4
RK Poreč - RK Arena Pula 11:1

U utakmici koja se igrala 2x10 minuta, prvi gol zabio je Poreč tek u 7. minuti, a na poluvremenu je bili b. Rezultat na poluvremenu sam po sebi govori kakva je to utakmica bila, sa čvrstim obranama s obje strane. U nastavku su bolji bili igrači iz RK Trsata i zasluženo pobijedili rezultatom b.

RK Trsat - RK Poreč 5:2(2:2)

Porazom od RK Trsata porečki dječaci osvojili su drugo mjesto na turniru, a golman Ves Aleksić proglašen je najboljim golmanom turnira.

Čestitke dečkima i treneru Vedranu Mataiji !